Zamknij mobilną wersję WCAG- Starostwo Powiatowe w Leżajsku

• Zmniejsz font

• Wysoki kontrast

• Zrestartuj ustawienia

Wywieś flagę narodową i weź udział w akcji #mojaflaga

30 kwietnia 2020

Wyślij odnośnik

W tym trudnym czasie walki z COVID-19 warto pamiętać wszelkich środkach bezpieczeństwa, ale także o wartościach, które wspierają i łączą Polaków. Zbliża się majówka i czas narodowych uroczystości związanych z Dniem Flagi Rzeczypospolitej Polskiej oraz Świętem Konstytucji 3 Maja. Z tego okazji zachęcamy do wywieszenia flagi i wzięcia udziału w akcji #mojaflaga.

Aby wziąć udział w akcji wystarczy wywiesić biało-czerwoną flagę przed domem, na balkonie czy w miejscu pracy. Nie musi to być duża flaga, możemy uszyć ją sami, albo zrobić z papieru. Ważne, żebyśmy pokazali w tych trudnych czasach, że potrafimy się jednoczyć i solidarnie okazać nasz patriotyzm i odrobinę optymizmu zgodnie z hasłem “Wszystko będzie dobrze.”

Pozostając w domach, aktywnie możemy włączyć się w świętowanie. Wystarczy zrobić zdjęcie wywieszonej flagi i udostępnić je w mediach społecznościowych z hasztagiem #mojaflaga. Pokażmy jak świętujemy razem!

Więcej na: https://niepodlegla.gov.pl/aktualnosci/niepodlegla-mojaflaga-wywies-flage/

Informację zamieściła: Natalia Nowicka