Uroczysta zbiórka z okazji zdania obowiązków zastępcy Komendanta Powiatowego PSP w Leżajsku

27 lutego 2023

23 lutego 2023 r. w Komendzie Powiatowej PSP w Leżajsku odbyła się uroczysta zbiórka z okazji zdania obowiązków zastępcy komendanta powiatowego przez st. bryg. Jacka Grzywnę w związku z przejściem na zaopatrzenie emerytalne.

W uroczystości uczestniczyli: poseł na sejm RP Jerzy Paul, zastępca podkarpackiego komendanta wojewódzkiego PSP st. bryg. Andrzej Marczenia, starosta leżajski Marek Śliż, przedstawiciele władz samorządowych, instytucji i straży, księża kapelani, policjanci, funkcjonariusze i pracownicy cywilni KP PSP w Leżajsku na czele z komendantem powiatowym PSP st. bryg. Józefem Kludysem, strażacy emeryci, druhowie OSP, przyjaciele oraz najbliższa rodzina.

Uroczysta zbiórka była okazją do złożenia gratulacji i podziękowań dla st. bryg. Jacka Grzywny za ponad 36-letnią służbę w Państwowej Straży Pożarnej, za wkład w rozwój ochrony przeciwpożarowej powiatu leżajskiego oraz wzorową współpracę. Nie zabrakło również wspomnień z okresu czynnej służby oraz życzeń wszelkiej pomyślności i satysfakcji w życiu osobistym.

st. bryg. Wojciech Długosz
    KP PSP w Leżajsku