Zamknij mobilną wersję WCAG

Uroczysta zbiórka z okazji zdania obowiązków zastępcy Komendanta Powiatowego PSP w Leżajsku

27 lutego 2023

 • Wydrukuj artykuł Wydrukuj artykuł
 • Udostępnij artykuł na FB Udostępnij artykuł na FB

 • Galeria zdjęć Galeria zdjęć

Wyślij odnośnik

  23 lutego 2023 r. w Komendzie Powiatowej PSP w Leżajsku odbyła się uroczysta zbiórka z okazji zdania obowiązków zastępcy komendanta powiatowego przez st. bryg. Jacka Grzywnę w związku z przejściem na zaopatrzenie emerytalne.

  W uroczystości uczestniczyli: poseł na sejm RP Jerzy Paul, zastępca podkarpackiego komendanta wojewódzkiego PSP st. bryg. Andrzej Marczenia, starosta leżajski Marek Śliż, przedstawiciele władz samorządowych, instytucji i straży, księża kapelani, policjanci, funkcjonariusze i pracownicy cywilni KP PSP w Leżajsku na czele z komendantem powiatowym PSP st. bryg. Józefem Kludysem, strażacy emeryci, druhowie OSP, przyjaciele oraz najbliższa rodzina.

  Uroczysta zbiórka była okazją do złożenia gratulacji i podziękowań dla st. bryg. Jacka Grzywny za ponad 36-letnią służbę w Państwowej Straży Pożarnej, za wkład w rozwój ochrony przeciwpożarowej powiatu leżajskiego oraz wzorową współpracę. Nie zabrakło również wspomnień z okresu czynnej służby oraz życzeń wszelkiej pomyślności i satysfakcji w życiu osobistym.

  st. bryg. Wojciech Długosz
  KP PSP w Leżajsku

  Informację zamieściła: Natalia Nowicka