Zamknij mobilną wersję WCAG

Podsumowanie warsztatów tematycznych poświęconych „Dniu Matki”

31 maja 2023

 • Wydrukuj artykuł Wydrukuj artykuł
 • Udostępnij artykuł na FB Udostępnij artykuł na FB

 • Galeria zdjęć Galeria zdjęć

Wyślij odnośnik

  W Muzeum Ziemi Leżajskiej zadebiutowały nowe warsztaty edukacyjne, tym razem zorganizowane z okazji Dnia Matki. Dzięki nim dzieci dowiedziały się, że Polska jest jedynym krajem na świecie, w którym święto to jest obchodzone 26 maja. Dzieliły się z prowadzącymi swoimi oryginalnymi pomysłami na temat prezentów i wymieniały najróżniejsze powody, za które są wdzięczne swoim mamom.W ramach zajęć mali uczestnicy przygotowywali samodzielnie wykonane podarunki. Zamiast tradycyjnych, papierowych laurek organizatorzy warsztatów postawili na masę solną, drewno i całą gamę elementów ozdobnych. Każda z prac wyglądała wyjątkowo i wyróżniała się inwencją twórczą najmłodszych.

  Muzeum Ziemi Leżajskiej dziękuje wszystkim grupom przedszkolnym za zainteresowanie nowymi lekcjami muzealnymi oraz łączy pozdrowienia dla dzieci i opiekunów, którzy wzięli w nich udział.
  Już niebawem placówka będzie organizować kolejne zajęcia, skierowane do indywidualnych uczestników i związane ze zbliżającymi się wakacjami. Informacje podane będą na stronie Muzeum www.muzeum-lezajsk.pl

  MZL

  Informacje zamieściła: Monika Baj