Koncert online Powiatowej Orkiestry „Divertimento” i Grupy Wokalnej „Meritum”

30 kwietnia 2021

Alt=""

2 maja o godz. 9.00 na profilu facebookowym Powiatu Leżajskiego oraz na kanale YouTube Starostwa Powiatowego w Leżajsku (link do kanału poniżej), w ramach Powiatowych Obchodów Dnia Flagi odbędzie się koncert online w wykonaniu Powiatowej Orkiestry „Divertimento” oraz Grupy Wokalnej „Meritum”. Podczas koncertu zaprezentowane zostaną następujące utwory: intermezzo I z oratorium „Tu es Petrus” Piotra Rubika, „Tango na głos, orkiestrę i jeszcze jeden głos” Grzegorza Tomczaka oraz „Ten ląd” Hadriana Filipa Tabęckiego i Romana Kołakowskiego.

Koncert ten jest zapowiedzią większego, patriotycznego koncertu plenerowego, który odbędzie się przy Muzeum Ziemi Leżajskiej pod patronatem Starosty Leżajskiego. Szczegóły i termin wydarzenia zostaną podane wkrótce.