Zamknij mobilną wersję WCAG- Starostwo Powiatowe w Leżajsku

• Zmniejsz font

• Wysoki kontrast

• Zrestartuj ustawienia

Koncert online Powiatowej Orkiestry “Divertimento” i Grupy Wokalnej “Meritum”

30 kwietnia 2021

Alt=""
  • Wydrukuj artykuł Wydrukuj artykuł
  • Udostępnij artykuł na FB Udostępnij artykuł na FB

Wyślij odnośnik

2 maja o godz. 9.00 na profilu facebookowym Powiatu Leżajskiego oraz na kanale YouTube Starostwa Powiatowego w Leżajsku (link do kanału poniżej), w ramach Powiatowych Obchodów Dnia Flagi odbędzie się koncert online w wykonaniu Powiatowej Orkiestry “Divertimento” oraz Grupy Wokalnej “Meritum”. Podczas koncertu zaprezentowane zostaną następujące utwory: intermezzo I z oratorium „Tu es Petrus” Piotra Rubika, “Tango na głos, orkiestrę i jeszcze jeden głos” Grzegorza Tomczaka oraz “Ten ląd” Hadriana Filipa Tabęckiego i Romana Kołakowskiego.

Koncert ten jest zapowiedzią większego, patriotycznego koncertu plenerowego, który odbędzie się przy Muzeum Ziemi Leżajskiej pod patronatem Starosty Leżajskiego. Szczegóły i termin wydarzenia zostaną podane wkrótce.

Informację zamieściła: Natalia Nowicka