IV Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin w Leżajsku

24 listopada 2021

Alt=""

W dniach 11-12 grudnia w hali sportowej ZSL przy ul. Skłodowskiej 6 w Leżajsku odbędą się IV Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin Organizatorem jest Leżajski Klub Kyokushin Karate wraz z World Kyokushin Budokai Poland. Zawody objęte są patronatem Ambasady Japonii w Polsce, Wojewody Podkarpackiego, Marszałka Województwa Podkarpackiego, Starosty Leżajskiego i Burmistrza Miasta Leżajsk. Patronat i obsługę medialną sprawują TVP O/ Rzeszów, Polskie Radio Rzeszów, Nowiny Gazeta Codzienna, Nowiny 24. Przebieg rywalizacji będzie transmitowany na żywo po internecie.

Do udziału w zawodach zgłosiło się już blisko 600 reprezentantów z 15 państw. Mistrzostwa będą odbywały się według zasad określonych w regulaminie turnieju i skierowane będą do bardzo szerokiej grupy zawodników w ponad 40 konkurencjach wagowych z podziałem na kategorie kobiet i mężczyzn.

Alt=""

LKKK