CSWiS ze złotem Otwartych Mistrzostw Słowacji w karate

27 marca 2019

W dniach 22-23 marca Centrum Sztuk Walki i Sportu w Leżajsku brało udział w Slovakian Open International Tournament w Dunajská Stredzie (Otwarte Mistrzostwa Słowacji), które są jednymi z największych w Słowacji. Organizatorem był Shinkyokushin Karate Organization Slovakia. Na zawody przybyło 330 zawodników zrzeszonych w 33 klubach w 5 krajach (Węgry, Czechy, Chorwacja, Polska i Słowacja). Zawodnicy CSWiS nie zawiedli zdobywając złoto w kat. junior, a wywalczyła je Aleksandra Kula. Srebro w kat. młodzik zdobyła Karolina Jurkowska, a dwa brązowe medale w kat. dzieci wywalczyli Jakub Czubat oraz Patryk Marcinowski, który pierwszy raz startował w seniorach.
    Poza turniejem był także czas na poznanie Bratysławy i zapoznanie podopiecznych CSWiS z historią miasta. Młodzież mogła podziwiać jego uroki po ciężkim dniu spędzonym na tatami.
    Wyjazd był możliwy dzięki wsparciu finansowemu Miasta Leżajsk, firmy BMF Polska oraz firmy Polenergia Elektrociepłownia Nowa Sarzyna.
    AD
    www.csw.net.pl