Zbiórka rzeczy dla obywateli Ukrainy przebywających na terenie powiatu leżajskiego

7 kwietnia 2022

Alt=""

Powiatowy Urząd Pracy w Leżajsku organizuje zbiórkę rzeczy, które zostaną przekazane do Powiatowego Punktu Pomocy Obywatelom Ukrainy z przeznaczeniem dla osób z Ukrainy przebywających na terenie naszego powiatu.

Wśród potrzebnych artykułów są m. in.:
    • żywność z długą datą przydatności do spożycia np. konserwy, kasze, ryż, makaron, olej, mąka, cukier, mleko, płatki kukurydziane itp.,
    • żywność, słodycze i soczki dla dzieci,
    • pampersy, mokre chusteczki,
    • środki czystości,
    • środki higieniczne (szampony, mydła, szczoteczki i pasty do zębów, podpaski itp.)
    • wiosenna odzież w idealnym stanie lub nowa,
    • ręczniki,
    • bielizna (tylko nowa).

Punkt zbiórki: Powiatowy Urząd Pracy w Leżajsku, ul. Mickiewicza 56, Punkt Obsługi Klienta lub pokój 28, w godzinach pracy urzędu:
    7:30 – 15:30.

Prosimy wszystkich chętnych Przedsiębiorców i Pracodawców o włączenie się w akcję.

Monika Smoleń
    Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Leżajsku