Zamknij mobilną wersję WCAG

„Zawirowani w pasji” koncertem „Holiday Vibe” w Muzeum Ziemi Leżajskiej podsumowali swoją pracę kulturalną

6 lipca 2023

 • Wydrukuj artykuł Wydrukuj artykuł
 • Udostępnij artykuł na FB Udostępnij artykuł na FB

 • Galeria zdjęć Galeria zdjęć

Wyślij odnośnik

  2 lipca grupa wokalna prowadzona przy Muzeum Ziemi Leżajskiej przez Ewelinę Grabowską „Zawirowani w Pasji” oficjalnie zakończyła rok kulturalny 2022/23. Zwieńczeniem ich wokalnej pracy był koncert HOLIDAY VIBE, który przygotowali i który zebrał pełną salę publiczności w Muzeum i wzbudził wiele pięknych emocji i wzruszeń.

  Muzeum Ziemi Leżajskiej bardzo dziękuje „Zawirowanym” za rok pełen muzycznej pracy, której byliśmy świadkami oraz gratuluje wszystkich osiągnięć i współprac. Mimo krótkiego stażu młodzi artyści mają na koncie wiele sukcesów i występów. Muzeum wyraża swoje zadowolenie, że jest tego częścią, i że może pomagać młodym talentom w rozwijaniu ich pasji.

  Serdeczne podziękowania kierujemy do rodziców dzieci za zaangażowanie w wychowanie swoich pociech i rozwijanie w nich tego, co najlepsze.

  Podziękowania także dla publiczności za chętne uczęszczanie na wydarzenia kulturalne do Muzeum Ziemi Leżajskiej oraz Bartłomieja Urbańskiego za nagłośnienie, a także dla Mateusza i Waldemara Golików.

  MZL

  Informację zamieściła: Natalia Nowicka