Zagłosuj na Starostwo Powiatowe w Leżajsku w konkursie Idol Województwa Podkarpackiego 2021

31 maja 2021

Alt=""

Starostwo Powiatowe w Leżajsku zostało nominowane w konkursie Idol Województwa Podkarpackiego w kategorii URZĄD OTWARTY DLA NIEWIDOMYCH.

Celem konkursu jest między innymi wyróżnienie osób, firm i instytucji, które w najznakomitszy sposób zasłużyły się w dziedzinie nowoczesnej rehabilitacji niewidomych i słabowidzących, promocja zaangażowania społecznego oraz dzielenie się pozytywnymi doświadczeniami, które wpływają na integrację wewnątrzśrodowiskową.

Konkurs jest podzielony na dwa etapy: wojewódzki (oficjalne ogłoszenie wyników tego etapu nastąpi 23 lipca podczas Konferencji „Jesteśmy Razem” na Uniwersytecie Rzeszowskim) i krajowy. Laureaci pierwszego etapu (3 pierwsze miejsca) wezmą udział w konkursie krajowym.

Zapraszamy do oddania głosu na Starostwo Powiatowe w Leżajsku na stronie www.idol.szansadlaniewidomych.org

Organizatorem Konkursu jest Fundacja Szansa dla Niewidomych.

Ogłoszenie wyników nastąpi 23 lipca 2021 roku podczas Konferencji ,,Jesteśmy Razem” na Uniwersytecie Rzeszowskim.

Alt=""