XI edycja Nagrody Przyjaciel Powiatu Leżajskiego

28 lutego 2023

Zapraszamy do zgłaszania wniosków w ramach XI edycji Nagrody Przyjaciel Powiatu Leżajskiego.

Celem przyznawania nagrody jest wyłonienie oraz uhonorowanie szczególnie zasłużonych osób i instytucji, które poprzez swoją aktywność wspierają i przyczyniają się do szeroko rozumianego rozwoju i promocji Powiatu Leżajskiego w kraju oraz poza jego granicami. Starosta Leżajski przyznana nagrodę w  trzech kategoriach: Osobowość, Społecznik, Przedsiębiorca.

Z wnioskiem o przyznanie nagrody mogą wystąpić radni powiatowi, burmistrzowie
    i wójtowie z terenu Powiatu Leżajskiego, organizacje działające na terenie Powiatu Leżajskiego (organizacje w rozumieniu ustawy o działalności pożytku publicznego
    i wolontariacie) instytucje, ośrodki kultury itp., przewodniczący i członkowie kapituły.

Termin składania wniosków to 31 marca 2023 r. Formularz wniosku jak również regulamin konkursu do pobrania poniżej.