Zamknij mobilną wersję WCAG

Wspólne działanie otwiera możliwości

9 maja 2019

 • Wydrukuj artykuł Wydrukuj artykuł
 • Udostępnij artykuł na FB Udostępnij artykuł na FB

Wyślij odnośnik

  Fundacja Rozwoju „Dobre Życie” wraz z partnerami i Ambasadorami zaprasza na debatę w formule Open Space Technology pod hasłem: „Wspólne działanie otwiera możliwości” #PolaczmySily

  Ta nietypowa, angażująca debata odbędzie się 14 maja 2019 roku, w godzinach 9:00 – 15.00, w sali Rzeszowskiego Domu Kultury, filia Przybyszówka, ul. Dębicka 170 (I piętro, jest winda).

  To jedno z największych w regionie wydarzeń promujących i wspierających aktywność społeczną oraz współpracę sektorów społecznego, publicznego, mediów i biznesu.

  – Wspólnie będziemy rozmawiać o tym, co na Podkarpaciu możemy zrobić i zmienić. Chcemy, by to wydarzenie było zalążkiem nowych działań, projektów, wartościowych znajomości. Stworzymy przestrzeń do komunikacji, dyskusji, wymiany doświadczeń, kontaktów. I każdy będzie mógł mieć głos – mówi Ola Chodasz, facylitatorka debaty i prezeska Fundacji Rozwoju „Dobre Życie”.

  Osoby, które chcą być w gronie 120 uczestniczek i uczestników mogą bezpłatnie zarezerwować sobie miejsce przez stronę: www.dobrezycie.org/aktywni2018/open-space

  Debata odbywa się w ramach projektu „Aktywni lokalnie”, realizowanego przez Fundację Rozwoju „Dobre Życie”, współfinansowanego ze środków otrzymanych od Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich oraz ze środków Gminy Krasne i Gminy Strzyżów.