Zamknij mobilną wersję WCAG

Wsparcie rozpoczęcia działalności gospodarczej – spotkanie informacyjno-szkoleniowe

11 października 2022

Alt=""
 • Wydrukuj artykuł Wydrukuj artykuł
 • Udostępnij artykuł na FB Udostępnij artykuł na FB

Wyślij odnośnik

  Masz pomysł na swój biznes? Myślisz o rozpoczęciu działalności gospodarczej, ale brakuje ci środków? Przyjdź 18 października na godz. 10.00 do siedziby Powiatowego Urzędu Pracy w Leżajsku (ul. Mickiewicza 56) na spotkanie informacyjno-szkoleniowe dotyczące wsparcia rozpoczęcia działalności gospodarczej oraz pożyczek dla MŚP.

  Agenda spotkania:

  – godz. 9.45-10.00 – rejestracja uczestników;
  – godz. 10.00-10.30 – prezentacja: pożyczka na rozpoczęcie działalności gospodarczej, pożyczka dla MŚP, pożyczka na rozwój turystyki;
  – godz. 10.30-11.00 – omówienie dokumentacji pożyczkowej (wniosek, wymagane dokumenty, zabezpieczenia);
  – godz. 11.00 – pożyczki, dokumentacja – pytania.

  Spotkanie składa się z dwóch części:

  Część I – merytoryczna
  Myślisz o rozpoczęciu działalności gospodarczej, to idealnie! Podczas spotkania dowiesz się, z jakiego wsparcia możesz skorzystać i co na tym zyskasz. Dowiesz się, co możesz sfinansować dzięki pożyczkom unijnym i na co możesz przeznaczyć środki.

  Część II – networkingowa
  Druga część spotkania ma charakter warsztatowy, na której ekspert BGK opowie, jak złożyć wniosek, jakich dokumentów potrzebujesz, a także wyjaśni jak należy je poprawnie przygotować i do kogo należy się zwrócić.

  Dlaczego warto wziąć udział w spotkaniu?

  Udział w spotkaniach jest bezpłatny, a w zamian otrzymujesz praktyczną wiedzę na temat pożyczek unijnych – udzielanych na warunkach znacznie korzystniejszych niż rynkowe. Dzięki pomocy eksperta BGK, z łatwością zapoznasz się z całą potrzebną dokumentacją.

  Alt=""

  Informację zamieściła: Natalia Nowicka