Uwaga! Komunikat Starosty Leżajskiego w sprawie obsługi interesantów

12 października 2020

Alt=""

W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną, od 15 października 2020r. wprowadza się w Starostwie Powiatowym w Leżajsku w sprawach administracyjnych obsługę interesantów po uprzedniej rejestracji.

• Do spraw załatwianych przez Wydział Komunikacji i Transportu obowiązuje rejestracja przez Internet kolejka.starostwo.lezajsk.pl. W wyjątkowych sytuacjach, jeżeli Interesant nie ma dostępu do Internetu, rejestracja jest możliwa przez telefon 17 240 45 00. Po przyjściu do Starostwa w Poczekalni należy w Biletomacie wpisać otrzymany kod, pobrać bilet i oczekiwać na wezwanie.
    • W celu załatwienia pozostałych spraw administracyjnych (geodezja, budownictwo, ochrona środowiska, konsumenci) należy wejść na stronę starostwo.lezajsk.pl/rejestracja, następnie wybrać odpowiednią komórkę organizacyjną i dokonać rejestracji internetowej.
      Interesanci przychodzący celem załatwienia spraw bez uprzedniej rejestracji nie będą obsługiwani.

Prosimy o dostosowanie się do obowiązujących wymagań!

Starosta Leżajski
    ( – )