Zamknij mobilną wersję WCAG

Sukces LKKK na Mistrzostwach Polski Juniorów i Młodzieżowców

25 listopada 2019

 • Wydrukuj artykuł Wydrukuj artykuł
 • Udostępnij artykuł na FB Udostępnij artykuł na FB

 • Galeria zdjęć Galeria zdjęć

Wyślij odnośnik

  Organizatorem imprezy był Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate, a sędzią głównym Shihan Andrzej Drewniak.

  Brązowe medale wywalczyli Anna Szczuka i Hubert Fleszar. Z LKKK startowała również Natalia Kondeusz, która po wygraniu pierwszego pojedynku weszła do ćwierćfinału, niestety w następnej walce musiała uznać wyższość swojej przeciwniczki i to nie pozwoliło jej to znaleźć się w strefie medalowej. Opiekunem zawodników był senpai Adam Fleszar.
  Wcześniej, bo 12 października br.w Szczecinie odbyły się  XX Mistrzostwa Polski Kyokushin Karate Kumite Open i Kata Seniorów oraz Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych (14-15 lat). Organizatorem imprezy był Szczeciński Klub Sportowy HUSARIA, którego kierownikiem jest sensei Radosław Ambroziak.
  W mistrzostwach startowało 220 zawodników z 76 klubów zrzeszonych w Polskim Związku Karate, a sędzią głównym był Wiceprezes PZK shihan Andrzej Drewniak. Leżajski Klub Kyokushin Karate reprezentowały dwie zawodniczki, Natalia Kondeusz i Oliwia Wojtas, a kierownikiem ekipy i sekundantem była senpai Anna Szczuka. Oliwia Wojtas pokonując 32 zawodniczki zdobyła złoty medal Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w kata.
  Więcej informacji i zdjęcia na:  www.karatelezajsk.pl
  Tekst: Leżajski Klub Kyokushin Karate
  Informację zamieściła: Małgorzata Kurasz-Wydział PW.