Zamknij mobilną wersję WCAG- Starostwo Powiatowe w Leżajsku

• Wydrukuj artykuł Wydrukuj artykuł
  • Udostępnij artykuł na FB Udostępnij artykuł na FB

Wyślij odnośnik

Biuro Programu “Niepodległa” zaprasza do symbolicznego świętowania Narodowego Święta Niepodległości i pokazania, że tworzymy wspólnotę, która podtrzymuje tradycję nawet w trudnych warunkach epidemicznych i pomimo konieczności zachowania fizycznego dystansu.

Oto propozycje, jak uczcić Święto Niepodległości i świętować bezpiecznie, mając na uwadze troskę o zdrowie swoje i innych.

• Weź udział w akcji “Niepodległa do hymnu” – jak co roku, w samo południe 11 listopada włącz transmisję “Mazurka Dąbrowskiego” w radiu, telewizji lub zaśpiewaj z najbliższymi w domu albo na balkonie.
    • Weź udział w wydarzeniach kulturalnych online – obejrzyj w internecie “Festiwal Niepodległa na Krakowskim Przedmieściu” oraz wielu innych wydarzeń, ich wybór znajdziesz na stronie Programu “Niepodległa”.
    • Świętuj z Biało-Czerwoną – wywieś flagę na znak jedności i solidarności.
    • Skontaktuj się z bliskimi. Zadzwoń, napisz, sprawdź, co słychać u Twoich bliskich w kraju i za granicą – pokaż, że o nich pamiętasz w tym ważnym dniu.
    • Sprawdź, czy ktoś z Twoich sąsiadów nie potrzebuje pomocy – czasami wystarczy trochę życzliwości i rozmowa.

Na brązowym tle plakatu umieszczono czerwone dymki z informacjami, obok nich okrągłe miniatury starych zdjęć, na górze znajduje się logo Programu Niepodległa.

Informację zamieściła: Natalia Nowicka