Rozstrzygnięcie konkursu na film promujący powiat leżajski „Mój powiat – moje miejsce”

30 czerwca 2023

30 czerwca w budynku głównym Starostwa Powiatowego w Leżajsku odbyło się wręczenie nagród dla zwycięzców konkursu na krótki film promujący powiat leżajski „Mój powiat – moje miejsce”. Konkurs skierowany był do uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu leżajskiego. Tematem konkursu była promocja tzw. „małej ojczyzny”, jaką jest powiat leżajski ( krótka filmowa opowieść o wybranej miejscowości, ciekawym miejscu, interesujących ludziach). Dodatkowo konkurs miał na celu zachęcenie młodzieży do wzajemnej integracji i aktywności artystycznej oraz do wzmacniania poczucia więzi z regionem.

Laureatami I miejsca zostali uczniowie Zespołu Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego w Leżajsku: Weronika Freń, Marcin Siusta oraz Martyna Gronowicz. Nagrody rzeczowe o wartości 1500 zł wręczył Zarząd Powiatu Leżajskiego: Starosta Leżajski Marek Śliż, Wicestarosta Leżajski Lucjan Czenczek oraz Członek Zarządu Krzysztof Trębacz.  Zwycięzcom jeszcze raz gratulujemy.

MB