Konkurs fotograficzny „Powiat leżajski w obiektywie”

29 czerwca 2023

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym „Powiat leżajski w obiektywie”. Celem konkursu jest promocja regionu pod względem walorów krajobrazowych, turystycznych i architektonicznych.

Prace konkursowe mogą dotyczyć następującej tematyki: architektura, przestrzeń, oblicza natury – ważne, aby były związane z obszarem powiatu leżajskiego.

Do wygarnia są atrakcyjne nagrody finansowe: I miejsce – 1500 zł, II miejsce – 1000 zł, III miejsce – 500 zł.

Prace należy przesłać do 29 września 2023 r.

Uczestnikiem konkursu może być każdy, bez względu na wiek. Zgłoszone prace powinny być wykonane samodzielnie, a ich wykonawcy posiadają wszelkie prawa autorskie. Uczestnicy, którzy nie ukończyli 18 roku życia mogą brać udział w konkursie, pod warunkiem uzyskania odpowiedniej zgody od swych opiekunów prawnych. Zgoda dostępna jest do podpisania na formularzu zgłoszeniowym stanowiącym załącznik nr 1 regulaminu, który znajduje się poniżej w plikach do pobrania.

Pliki do pobrania: