Zamknij mobilną wersję WCAG- Starostwo Powiatowe w Leżajsku

• Wydrukuj artykuł Wydrukuj artykuł
  • Udostępnij artykuł na FB Udostępnij artykuł na FB

Wyślij odnośnik

Kustosz Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Leżajsku oraz Starosta Leżajski zapraszają 11 listopada na powiatowe obchody 103. rocznicy odzyskania niepodległości.

Program:

Godz. 12:00 – Uroczysta msza św. w Bazylice Zwiastowania NMP w Leżajsku w intencji Ojczyzny, z udziałem pocztów sztandarowych, delegacji i zaproszonych gości. Nabożeństwo rozpocznie się wspólnym odśpiewaniem hymnu państwowego punktualnie o godz. 12:00, w ramach akcji „Niepodległa do hymnu”.
    Godz. 13:15 – Przemarsz pod pomnik poległych w walkach niepodległościowych, złożenie wieńców i kwiatów.
    Godz. 13.45 – Uroczysta defilada ulicą Mickiewicza pod Miejskie Centrum Kultury w Leżajsku.
    Godz. 14:00 – Wspólny posiłek (wojskowa grochówka) na placu przy Miejskim Centrum Kultury w Leżajsku.
    Godz. 14:30 – Sala widowiskowa w Miejskim Centrum Kultury – patriotyczny program artystyczny pn. „Miejcie nadzieję” w wykonaniu młodzieży z Zespołu Szkół Licealnych w Leżajsku, Powiatowej Orkiestry DIVERTIMENTO oraz artystów Miejskiego Centrum Kultury w Leżajsku.

Alt=""

Informację zamieściła: Natalia Nowicka