Nowa altana w Środowiskowym Domu Samopomocy w Jelnej

29 kwietnia 2024

„Świat zmieniają małe proste rzeczy, które dają radość drugiemu człowiekowi”. Z tej radości rodzi się współpraca, w ramach której powstała na placu Środowiskowego Domu Samopomocy w Jelnej altana „Pod Aniołem”.

Uroczystość oddania do użytku altany miała miejsce 23 kwietnia. Rozpoczęła się od przecięcia wstęgi, którego dokonali: w imieniu Zarządu Powiatu Leżajskiego – wicestarosta Lucjan Czenczek, w imieniu zespołu budowlanego – sołtys Jelnej Michał Zawadzki, przedstawiciel uczestników Jacek Świąder oraz przedstawiciel pracowników Kamil Opiat. Potem nastąpiło uroczyste poświęcenie obiektu przez o. Artura Stępnia.

Ten wyjątkowy obiekt wzniesiono pracą rąk i dobrocią serca. Wszystkim osobom zaangażowanym we współpracę i bezinteresowną pomoc podziękowali przedstawiciele uczestników ŚDS w Jelnej, wręczając okolicznościowe upominki.

Altana, która przez wiele lat służyła uczniom Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Leżajsku odnalazła nowe miejsce i teraz cieszy uczestników ŚDS w Jelnej.

Społeczność ŚDS w Jelnej