Zamknij mobilną wersję WCAG

Muzeum Ziemi Leżajskiej zaprasza do udziału w konkursie plastycznym z motywem bożonarodzeniowym

17 listopada 2023

 • Wydrukuj artykuł Wydrukuj artykuł
 • Udostępnij artykuł na FB Udostępnij artykuł na FB

Wyślij odnośnik

  W związku z planowaną promocją publikacji o tradycjach bibułkarskich w powiecie leżajskim Muzeum Ziemi Leżajskiej ogłasza konkurs plastyczny prac o tematyce bożonarodzeniowej.

  Wśród prac konkursowych mogą się znaleźć: stroiki świąteczne, bombki, aniołki, choinki, pająki itp. wykonane tradycyjnymi metodami bibułkarskimi oraz z użyciem współczesnych, dowolnych technik.

  Udział w konkursie należy zgłosić do 15 grudnia 2023 r. pod numerem telefonu: 17 240 22 35 wew. 15.

  W związku z przygotowaniem wystawy prace należy składać do końca grudnia 2023 r. w budynku głównym Muzeum Ziemi Leżajskiej (punkt informacyjny).

  Promocja publikacji wraz z otwarciem wystawy i ogłoszeniem wyników konkursu odbędzie się w styczniu 2024 r. w siedzibie muzeum. O dokładnym terminie organizatorzy poinformują w terminie późniejszym.

  Zaproszenie do udziału w konkursie prac plastycznych o tematyce bożonarodzeniowej skierowane jest głównie do: Domów Pomocy Społecznej, Warsztatów Terapii Zajęciowej, Środowiskowych Domów Samopomocy, Domów Dziennego Pobytu, Klubów Seniora, Zakładów Aktywności Zawodowej funkcjonujących zarówno na terenie powiatu leżajskiego, jak i poza jego granicami.

  Muzeum zaprasza również do udziału w konkursie osoby prywatne, niezrzeszone w ww. ośrodkach.

  MZL

  Informację zamieściła: Natalia Nowicka