Zamknij mobilną wersję WCAG- Starostwo Powiatowe w Leżajsku

• Zmniejsz font

• Wysoki kontrast

• Zrestartuj ustawienia

KRUS w Leżajsku zaprasza dzieci na kurs e-learningowy z losowaniem nagród

7 lipca 2020

• Wydrukuj artykuł Wydrukuj artykuł
  • Udostępnij artykuł na FB Udostępnij artykuł na FB

Wyślij odnośnik

PT KRUS w Leżajsku zaprasza dzieci w wieku od 6 do 14 lat do wzięcia udziału w e-learningowym kursie pt. „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”, który dostępny jest na stronie prewencja.krus.gov.pl.

Szkolenie przybliża zagrożenia wypadkowe w gospodarstwach rolnych, a także uczy prawidłowych zachowań podczas przebywania na terenie obejścia. Podzielone jest na trzy moduły: Maszyny i Narzędzia, Zwierzęta oraz Siedlisko, a każdy z nich zawiera zagadki i quizy, dzięki którym łatwiej jest przyswoić wiedzę na temat bezpieczeństwa dzieci w środowisku wiejskim.

Certyfikat uzyskany po rozwiązaniu testu końcowego wraz z formularzem zgłoszenia należy przesłać na adres e-mail: hulajnoga@krus.gov.pl do dnia 30.09.2020 r.

Spośród zgłoszeń wylosowanych zostanie 100 osób, które otrzymają nagrody rzeczowe w postaci hulajnogi.

Szczegółowych informacji można uzyskać na stronie internetowej Kasy oraz w PT KRUS w Leżajsku pod nr. tel. 17 240 54 20.

KRUS w Leżajsku

Informację zamieściła: Natalia Nowicka