Zamknij mobilną wersję WCAG

Konkursy w ramach Powszechnego Spisu Rolnego 2020

9 września 2020

 • Wydrukuj artykuł Wydrukuj artykuł
 • Udostępnij artykuł na FB Udostępnij artykuł na FB

Wyślij odnośnik

  Z związku z rozpoczętym 1 września Powszechnym Spisem Rolnym rzeszowski Urząd Statystyczny we współpracy z Gazetą Codzienną „Super Nowości” i Radiem Rzeszów zaprasza mieszkańców Podkarpacia do udziału w następujących konkursach:

  – KONKURS Z RADIEM RZESZÓW

  Cotygodniowy konkurs z Polskie Radio Rzeszów. Do zdobycia są atrakcyjne nagrody m.in. przenośne dyski, głośniki bluetooth, pendrive’y. W każdy piątek w godz. 13.00–15.00 na antenie pojawi się informacja o konkursie oraz pytanie. Osoba, która jako pierwsza dodzwoni się i odpowie poprawnie na pytanie otrzyma nagrodę. Więcej informacji tutaj: https://www.radio.rzeszow.pl/#ajx/wiadomosci/34774/konkurs-grunt-to-wiedza-o-spisie-rolnym

  – KONKURS Z GAZETĄ CODZIENNĄ „SUPER NOWOŚCI”

  Konkurs trwa od 7 września do 2 października 2020 r. Co zrobić, aby wziąć w nim udział? Należy spisać się w Powszechnym Spisie Rolnym na stronie: spisrolny.gov.pl, a następnie wejść na stronę: rolnikuspiszsiesam.pl, lub: supernowosci24.pl wybierając artykuł o konkursie i wypełnić formularz konkursowy.

  3 kroki do nagrody:

  Rejestracja zgłoszeń rozpoczęła się 7 września br. Będzie możliwa od poniedziałku do piątku, w godz. od 6.oo do 23.59.59.

  Uwaga!!! Jeżeli spisałeś się już wcześniej np. w poprzednią środę lub inny dzień, możesz nam to zgłosić w dowolnie wybranym dniu, ale tylko raz.

  – KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI

  Szczegóły na plakacie i na stronie https://rzeszow.stat.gov.pl/psr-2020-konkursy/konkurs-plastyczny-dla-dzieci-w-wieku-od-3-do-6-lat-z-przedszkoli-wojewodztwa-podkarpackiego-gospodarstwo-rolne-oczami-dziecka/ 

  Więcej informacji: /https://spisrolny.gov.pl/

  Informację zamieściła: Natalia Nowicka