Zamknij mobilną wersję WCAG- Starostwo Powiatowe w Leżajsku

• Zmniejsz font

• Wysoki kontrast

• Zrestartuj ustawienia

Konkurs ofert “Wdzięczni Bohaterom 1920”

23 marca 2020

• Wydrukuj artykuł Wydrukuj artykuł
  • Udostępnij artykuł na FB Udostępnij artykuł na FB

Wyślij odnośnik

Ministerstwo Obrony Narodowej oraz Pełnomocnik Wojewody Podkarpackiego ds. bezpieczeństwa obywatelskiego zapraszają do udziału w konkursie “Wdzięczni Bohaterom 1920”. Otwarty konkurs ofert ma na celu upamiętnienie 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej 1920 i skierowany jest do wszystkich organizacji pozarządowych. Projekt może dotyczyć organizacji wystaw, konferencji, podróży historycznych, gier terenowych, pikników, koncertów, rekonstrukcji historycznych itp. Pula konkursowa to 2 mln zł.

W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemiologicznego uległ zmianie termin składania ofert z 23 marca na 30 marca. Więcej informacji i dokumenty do pobrania pod adresem: www.gov.pl/ministerstwoobronynarodowej

Informację zamieściła: Natalia Nowicka