Zamknij mobilną wersję WCAG- Starostwo Powiatowe w Leżajsku

• Zmniejsz font

• Wysoki kontrast

• Zrestartuj ustawienia

Konkurs ofert “(Nie)bezpieczni w sieci”

23 marca 2020

Wyślij odnośnik

Państwowy Instytut Badawczy NASK oraz Pełnomocnik Wojewody Podkarpackiego ds. bezpieczeństwa obywatelskiego zapraszają do udziału w konkursie “(Nie)bezpieczni w sieci”. Konkurs skierowany jest do wszystkich organizacji pozarządowych, które mają ciekawy pomysł na kampanię informacyjno-edukacyjną poświęconą bezpieczeństwu w sieci. Najlepsze trzy pomysły będą nagrodzone dofinansowaniem oraz zaproszeniem do wspólnej organizacji kampanii wraz z Państwowym Instytutem Badawczym NASK. W sumie na ten cel przeznaczono 500 tys. zł.

W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemiologicznego uległ zmianie termin składania ofert z 22 marca na 31 marca. Więcej informacji i dokumenty do pobrania pod adresem: www.gov.pl/niezagubdzieckawsieci.

Informację zamieściła: Natalia Nowicka