Komunikat Starosty Leżajskiego dotyczący zasad obsługi interesantów w starostwie

10 listopada 2021

Alt=""

Starosta Leżajski informuje, że w okresie pandemii Covid-19 w Starostwie Powiatowym w Leżajsku obowiązują następujące zasady obsługi interesantów:

1. Obowiązkowa rejestracja przez system kolejkowy do spraw z zakresu:

• rejestracja pojazdów,
    • prawa jazdy,
    • odbiór dowodów rejestracyjnych.

Rejestracja do systemu kolejkowego przez stronę kolejka.starostwo.lezajsk.pl

Po przybyciu do Starostwa należy w biletomacie (poczekalnia) wpisać otrzymany kod, pobrać bilet i oczekiwać na wywołanie.
    W wyjątkowych sytuacjach, jeżeli Interesant nie ma dostępu do internetu, rejestracja jest możliwa telefonicznie, nr 17 240 45 00.

2. Umawianie wizyty w Starostwie za pośrednictwem Internetu lub telefonicznie dla spraw z zakresu:

• wypisy z ewidencji gruntów, odbiór map, obsługa geodetów, gospodarka nieruchomościami, scalenia, klasyfikacja gruntów,
    • budownictwo,
    • ochrona środowiska.

Należy wejść na stronę starostwo.lezajsk.pl/rejestracja, następnie wybrać odpowiednią komórkę organizacyjną i dokonać rejestracji internetowej lub zadzwonić pod wskazany tam numer.

3. W pozostałych sprawach zachęca się ustalenie telefoniczne terminu wizyty w starostwie.

Interesanci są obowiązani na terenie starostwa zakrywać ust i nosa oraz zachowywać odpowiedni odstęp. Przy wejściach do budynku oraz na każdej kondygnacji są rozmieszczone urządzenia do dezynfekcji rąk.