21 października 2022

Już 5 listopada 2022 r. w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Oleśnie rozegrany zostanie II Turniej Tenisa Stołowego Samorządowców i Parlamentarzystów „Złota Rakietka Małopolski”.

Do udziału w tym wyjątkowym przedsięwzięciu zapraszamy wszystkich Parlamentarzystów, Starostów, Burmistrzów, Wójtów oraz ich zastępców, a także Radnych Sejmiku Województwa, Radnych Powiatów i Radnych Gmin nie tylko z terenu województwa małopolskiego, ale także województwa podkarpackiego i świętokrzyskiego. Chcemy, aby to właśnie oni swoim przykładem, zachęcili mieszkańców do ruchu i prowadzenia aktywnego stylu życia, zgodnie z powiedzeniem, że „przykład idzie z góry” – mówi Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek będący pomysłodawcą i inicjatorem tego sportowego wydarzenia.

Turniej rozegrany zostanie w trzech kategoriach: LEADER, RADNI i OPEN KOBIET. Najlepsi zawodnicy w każdej z kategorii oprócz medalu i statuetki otrzymają też nagrodę specjalną ufundowaną Prezydenta RP Andrzeja Dudę.

Osoby zainteresowane udziałem w tym przedsięwzięciu proszone są o przesłanie wypełnionej karty zgłoszeń w terminie do 26 października 2022 r. na adres e-mail: sspd2011@interia.pl (skan lub zdjęcie) lub faxem na nr 14/642-22-29.

Turniej organizowany jest przez Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego w ramach realizacji zadania publicznego Województwa Małopolskiego pod tytułem: Małopolska „na sportowo” świętuje ważne rocznice.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Małopolskiego Witold Kozłowski.

Patronat medialny objęli: radio RDN Małopolska, Telewizja Tarnowska.tv, e-Kurier Dąbrowski, Portal internetowy Koncertowy Tarnów i Okolice, Niezależny Serwis Informacyjny KADR.

Poniżej do pobrania regulamin turnieju wraz z kartą zgłoszenia.

Alt=""