6 października 2020

Alt=""

Gmina Kuryłówka zaprasza mieszkańców powiatu leżajskiego na bezpłatne szkolenia w ramach Uniwersytetu Samorządności. Szkolenia odbędą się w budynku remizy OSP w Kuryłówce.

Szkolenia będą realizowane w trzech blokach:

• blok samorządowo-obywatelski – 10 października 2020, godz. 11.00 – szkolenie dla sołtysów, radnych oraz osób związanych z działalnością samorządu z terenu powiatu leżajskiego,
    • blok ekologiczny – 12, 15, 19, 21 października 2020, godz. 9.00 – szkolenia ze współpracy z Powiatowym Zespołem Doradztwa Rolniczego w Leżajsku,
    • blok etnograficzny – 8, 15, 22, 29 października 2020, godz. 16.00 – tradycyjne zwyczaje wsi polskiej, kultura niematerialna, zdobnictwo przedmiotów i strojów wsi polskiej.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Projekt pod nazwą „Przeprowadzenie inicjatyw edukacyjnych dla mieszkańców powiatu leżajskiego w ramach Podkarpackiego Programu Odnowy Wsi na lata 2017-2020 na realizację II etapu koncepcji Uniwersytetu Samorządności”.

Zapisy i szczegółowe informacje:

• telefon: 17 243 80 10,
    • email: sekretariat@kurylowka.pl

Strona internetowa gminy Kuryłówka: www.kurylowka.pl

Plakat, na którym znajdują się dwie grafiki przedstawiające osoby uczestniczące w przykładowym spotkaniu. Dominującymi barwami na plakacie są niebieski, żółty i biały.