Estrada Laureatów II Ogólnopolskiego Internetowego Konkursu Pianistycznego pod patronatem Starosty Leżajskiego

30 października 2020

Alt=""

Ze względu na pogłębiający się stan zagrożenia spowodowanego epidemią COVID-19 organizatorzy zostali zmuszeni odwołać Koncert Finałowy konkursu, który miał odbyć się 30 października 2020 roku w sali konferencyjnej Muzeum Ziemi Leżajskiej.

W ramach rekompensaty organizatorzy przygotowali zestawienie najlepszych wykonań uczestników konkursu w formie prezentacji na platformie SWAY, aby w ten sposób docenić laureatów i umożliwić im prezentację swoich umiejętności szerszemu gronu odbiorców.

Prezentacja dostępna na stronie wydarzenia.

Organizatorzy składają podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji przedsięwzięcia: uczniom za wspaniałe prezentacje, nauczycielom za zmotywowanie swoich podopiecznych do podjęcia wysiłku uczestnictwa w konkursie, rodzicom za wsparcie oraz jurorom za trudną pracę przy ocenie uczestników.

Słowa podziękowania kierują również do Starosty Leżajskiego Marka Śliża za objęcie honorowego patronatu nad II Ogólnopolskim Internetowym Konkursem Pianistycznym Leżajsk 2020 i przekazanie upominków dla nagrodzonych, jak również firmie Magnus, wspierającej Fundację w działaniach mających na celu upowszechnianie kultury muzycznej wśród dzieci i młodzieży.

Nagrody i dyplomy dla laureatów i wyróżnionych zostaną przesłane pocztą. Pozostali uczestnicy otrzymają dyplomy uczestnictwa w wersji elektronicznej.

Grzegorz Wójcikiewicz
    Dyrektor artystyczny II OIKP