Zamknij mobilną wersję WCAG- Starostwo Powiatowe w Leżajsku

• Zmniejsz font

• Wysoki kontrast

• Zrestartuj ustawienia

Akcja sadzenia drzew i krzewów miododajnych na terenie województwa podkarpackiego

29 czerwca 2021

• Wydrukuj artykuł Wydrukuj artykuł
  • Udostępnij artykuł na FB Udostępnij artykuł na FB

Wyślij odnośnik

Starosta Leżajski powołując się na pismo Marszałka Województwa Podkarpackiego nr: RG-IV.070.45.2021.DR, informuje że samorząd Województwa Podkarpackiego planuje kontynuować w 2021 roku inicjatywę sadzenia drzew i krzewów miododajnych, na terenie województwa podkarpackiego. Zadanie ma przyczynić się m.in. do poprawy bioróżnorodności oraz wpłynąć na wzrost pożytków dla pszczół i innych owadów zapylających.

W związku z powyższym został opracowany regulamin zadania, skierowany do wszystkich jednostek samorządu terytorialnego województwa podkarpackiego, określający zasady otrzymania sadzonek drzew i krzewów miododajnych.  Szczegóły regulaminu oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są w załączniku.

Informację zamieściła: Natalia Nowicka

Fot. Pixabay