Akcja humanitarna „Samorządowcy na ratunek życiu”

14 października 2020

Alt=""

W związku z bardzo trudną sytuacją epidemiologiczną spowodowaną II falą epidemii Covid-19, oraz ciągłym zapotrzebowaniem na krew zachęcamy do włączenia się w jesienną akcję humanitarną „Samorządowcy na ratunek życiu”.

W tym roku już od wiosny prowadziliśmy wspólne oddawanie krwi, na wakacjach tradycyjnie przeprowadziliśmy akcje zbiórki krwi tego bezcennego leku.

Akcja jest kierowana do wszystkich samorządów  każdego szczebla na Podkarpaciu i w Polsce.

W samorządach, instytucjach państwowych, w Sejmie i Senacie jest ogromna armia pracowników, nauczycieli, strażaków ochotników oraz wielu ludzi chętnych do pomagania, którzy mają dobre serca i wspaniałą dobrą krew.

Wszystkich chętnych do podzielenia się cząstką siebie zapraszamy do Centrum Krwiodawstwa właściwego do miejsca zamieszkania.

Dopóki płynie w naszych żyłach krew możemy pomagać.

Sławomir Stefański
    Wójt Gminy Wojaszówka