Zmiana lokalizacji Leżajskiej Nocy Muzeów

24 września 2020

Alt=""

Uwaga! Koncerty w ramach leżajskiej Nocy Muzeów 2020 zostały przeniesione do hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Leżajsku (wejście od ul. Kołłątaja, obok cukierni Rafael). Do dyspozycji uczestników koncertu będą miejsca siedzące przed sceną i trybuny.

Wydarzenie odbędzie się 27 września br. (niedziela). W ramach imprezy będzie można zwiedzić bezpłatnie wszystkie ekspozycje muzealne zarówno stałe jak i czasowe oraz skorzystać z dodatkowych atrakcji jakie przygotowali na te dni organizatorzy.

Program wydarzenia:

• godz. 14.00 – 22.00 bezpłatne zwiedzanie wszystkich ekspozycji muzealnych*
      Scena plenerowa przed muzeum;
    • godz. 17.00: Przeboje muzyki filmowej i musicalowej w wykonaniu Powiatowej Orkiestry „DIVERTIMENTO” z Leżajska pod batutą Michała Grzywny oraz grupy wokalnej Meritum działającej przy MCK w Leżajsku; w repertuarze: „Crimson Tide”, Never enough”, „Chwytam wiatr”, „Polskie drogi” i inne
    • godz. 18.15: spektakl muzyczny „Tańczyć do utraty tchu” w wykonaniu artystów Teatru Muzycznego BROADWAY działającego przy GOK Giedlarowa; w programie „Tango milonga”, Tango notturno”, „Libertango”, „polska wersja znanego tanga argentyńskiego „El Choclo”, „Tango andrusowskie” i inne.

*Ekspozycje stałe: Historii Miasta i Regionu, Etnograficzno–Zabawkarska, Browarnicza.
      Ekspozycje czasowe: Odnaleźć siebie… – wystawa prac osób z niepełnosprawnością, wystawa XI Powiatowego Przeglądu Twórczości Nauczycieli, Browary Craftowe Polski D-K, salonik mieszczański oraz wystawa prac malarskich Roksany Paszek.
      (Zwiedzanie zostanie wyłączone w trakcie występów muzycznych).

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym prosimy o bezwzględne stosowanie się do zasad i zaleceń sanitarnych

W górnej części plakatu znajduje się zdjęcie muzeum i bryła księżyca. Pod spodem program Nocy Muzeów wraz ze zdjęciami artystów mających wystąpić pod czas wydarzenia. Całość na granatowym tle.