Zawody wędkarskie o Puchar Starosty Leżajskiego

6 sierpnia 2020

Już po raz kolejny w piękny niedzielny poranek, 2 sierpnia, wędkarze stanęli do rywalizacji  o  Puchar Starosty Leżajskiego.  Tradycyjnie, zawody odbyły się nad zbiornikiem wodnym Czyste w Grodzisku Dolnym, a ich organizatorem, wzorem lat ubiegłych, było Koło Wędkarskie nr 37 „Pstrąg” w Grodzisku Dolnym. W zwodach udział wzięło 14 wędkarzy.  Połów  odbywał się metodą dowolną na dwie wędki z wyłączeniem spinningu. Starosta dla zwycięzców ufundował puchary i nagrody rzeczowe.

Po czteroipółgodzinnej  rywalizacji puchary zdobyli:

• 1 miejsce –  Krzysztof Markocki: 1380 pkt.
    • 2 miejsce –  Eugeniusz Mścisz: 960 pkt.
    • 3 miejsce –   Sławomir Buszta: 960 pkt.

Zawody zaszczycił swoją obecnością i wręczył puchary Starosta Leżajski Marek Śliż.

Ponadto Starosta ufundował i wręczył nagrodę rzeczową juniorowi Dawidowi Buszcie członkowi  koła.

Zarząd Koła Wędkarskiego nr 37 „Pstrąg” w Grodzisku Dolnym składa podziękowania staroście za ufundowanie pucharów.

Andrzej Sigda

Informację zamieścił: Grzegorz Leja