Zawodnicy LKKK z czołowymi miejscami w Pucharze Podkarpacia Dzieci i Młodzieży Karate Kyokushin

24 października 2022

15 października w hali Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się Puchar Podkarpacia Dzieci i Młodzieży Karate Kyokushin, w którym z bardzo dobrej strony pokazali się zawodnicy Leżajskiego Klubu Karate Kyokushin. Pierwsze miejsc zdobyli: Stanisław Stachula, Wojciech Rychel, Aleksandra Koszałka, Filip Baran, drugie zajęła Alicja Brzyska, a na najniższym miejscu podium stanęli: Hubert Bęben, Nikola Jaśkiewicz, Hanna Pinderska i Iga Perlak. Jedynie na podium nie zdołał się załapać Filip Piątek.

Opiekunem zawodników był shihan Dariusz Burda. Udział w zawodach był możliwy między innymi dzięki wsparciu Urzędu Miasta i Gminy Nowa Sarzyna oraz z Powiatu Leżajskiego.

LKKK