Zaproszenie na ewaluacyjną debatę społeczną „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym”

19 kwietnia 2023

W piątek, 21 kwietnia 2023 roku o godz. 10, w sali konferencyjnej Muzeum Ziemi Leżajskiej przy ul. Mickiewicza 20a, odbędzie się ewaluacyjna debata społeczna w ramach cyklu spotkań pod nazwą „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”. Tematem debaty będzie „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym”. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego powiatu.

Debata będzie miała charakter otwartego spotkania, na które serdecznie zaprasza Komendant Powiatowy Policji w Leżajsku młodszy inspektor Janusz Mokrzycki. Patronat honorowy sprawuje Starosta Leżajski Marek Śliż.

W trakcie debaty ewaluacyjnej zostaną przedstawione m.in. zagadnienia związane z bezpieczeństwem w ruchu drogowym, funkcjonowaniem Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego powiatu, którzy chcieliby wziąć udział w dyskusji. Początek debaty planowany jest na godz. 10:00.

KPP w Leżajsku
    Fot. podkarpacka.policja.gov.pl