Zaproszenie do składania wniosków o przyznanie nagród Powiatu Leżajskiego w dziedzinie kultury i sportu

9 maja 2022

Alt=""

Zgodnie z kilkuletnią tradycją zapraszamy do składania wniosków o przyznanie nagrody/wyróżnienia Powiatu Leżajskiego za:

• działalność i  osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej oraz upowszechniania i ochrony dóbr kultury,
    • osiągnięte wyniki sportowe oraz za osiągnięcia w działalności sportowej.

Wnioski o przyznanie nagrody/wyróżnienia w dziedzinie kultury mogą składać następujące podmioty:

• instytucje kultury
    • organy jednostek samorządu terytorialnego z terenu Powiatu Leżajskiego
    • organizacje pozarządowe i inne podmioty

Wnioski o przyznanie wyróżnienia/nagrody w dziedzinie sportu mogą składać następujące podmioty:

• kluby sportowe działające na terenie Powiatu Leżajskiego,
    • organy jednostek samorządu terytorialnego z terenu Powiatu Leżajskiego,
    • związki lub stowarzyszenia działające na rzecz kultury fizycznej i sportu,
    • organizacje pozarządowe i inne podmioty.

Wnioski w dziedzinie kultury i sportu należy składać w siedzibie Starostwa Powiatowego w Leżajsku przy ul. Kopernika 8 w terminie do 31 maja 2022 roku.

Szczegółowe zasady oraz tryb przyznawania nagród i wyróżnień określają Uchwały Rady Powiatu Leżajskiego  (do pobrania poniżej).

EZ