Zapraszamy na koncert z okazji Święta Konstytucji 3 Maja

Powiat Leżajski oraz Muzeum Ziemi Leżajskiej zapraszają na koncert z okazji Święta Konstytucji 3 Maja, który odbędzie się 5 maja (niedziela) w auli Franciszkańskiego Ośrodka Kultury. Honorowym patronatem wydarzenie objął Starosta Leżajski.

W programie:
    – Godz. 18:00 – występy patriotyczno-artystyczne: przedstawiciele Państwowej Szkoły Muzycznej w Leżajsk, soliści z grupy wokalnej „Zawirowani w Pasji”, Zespół za5pierwsza
    – Godz. 19:00 – koncert Powiatowej Orkiestry “DIVERTIMENTO” pod batutą Rafała Czarnackiego we współpracy z Chórem Instytutu Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego pod dyrekcją Bożeny Stasiowskiej-Chrobak, solistkami Grupy Wokalnej „Meritum” działającej w Miejskim Centrum Kultury w Leżajsku: Julią Baran, Weroniką Jeleśniański, Alicją Pyż oraz solistami Małgorzatą Sarata-Urgoł, Maksymilianem Stalcem oraz Marcelem Kotułą.

W repertuarze utwory Zbigniewa Wodeckiego.

Wstęp wolny.