Zagłosuj na projekt Powiatu Leżajskiego

4 września 2019

Przypominamy, że zgłoszony przez Powiat Leżajski do konkursu „Podkarpackie. Miestrzowskie zmiany” projekt o nazwie „Przebudowa drogi powiatowej nr 1084R (Nowy Kamień) gr. powiatu-Łętownia-Sarzyna” znalazł się w gronie 25 finalistów. O wyborze „Mistrza zmian” w zadecydują internauci.

Od 3 września każdy może zagłosować na – jego zdaniem – najciekawszy nominowany projekt. Każdy oddany na głos jest dla nas ważny, bo przybliża nas do zdobycia tego zaszczytnego tytułu. Będziemy wdzięczni za poświęcenie chwili i oddanie głosu na nasz projekt.

Jeśli chcecie zwiększyć nasze szanse na wygraną głosujcie codziennie do 23 września do godz. 23:59. Zaproście również do głosowania znajomych, udostępniajcie informacje o konkursie – zwycięzcą zostanie ten, który uzyska najwięcej głosów internautów.
    Głos możecie oddać klikając w następujący link: www.mistrzowskiezmiany.pl
    Zachęcamy do głosowania. Czy Powiat Leżajski wygra – to zależy od Was.
    Organizatorem konkursu jest Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego.
    Fot. UM