XV sesja Rady Powiatu Leżajskiego

14 października 2019

11 października o godz. 16.00 w sali konferencyjnej Muzeum Ziemi Leżajskiej odbyła się XV sesja Rady Powiatu Leżajskiego. Po przyjęciu porządku obrad i protokołów z XIII oraz XIV sesji Rady Powiatu, radni przystąpili do podjęcia uchwał w sprawie:

• ogłoszenia obowiązujących w 2020 roku maksymalnych stawek opłat za usunięcie pojazdów z dróg powiatu leżajskiego oraz ich parkowanie na parkingu strzeżonym;
    • zaciągnięcia zobowiązania finansowego wykraczającego poza rok budżetowy 2019 na realizację zadania;
    • zmian w wieloletniej prognozie finansowej Powiatu Leżajskiego;
    • wprowadzenia zmian w budżecie Powiatu na 2019 r.;
    Następnie odczytano protokół Komisji Skarg, Wniosków i Petycji dotyczący rozpatrzenia wniosku mieszkańca powiatu leżajskiego pana Krzysztofa Brendy oraz przekazano informację z analizy oświadczeń majątkowych.
    Ponadto starosta przedstawił sprawozdanie z prac Zarządu Powiatu w okresie międzysesyjnym.
    Informację zamieściła: Natalia Nowicka, Wydział PW