Zamknij mobilną wersję WCAG- Starostwo Powiatowe w Leżajsku

WAŻNE! Zarządzenie Starosty Leżajskiego w sprawie reorganizacji pracy starostwa

13 marca 2020

Wyślij odnośnik

Działając w celu powstrzymania rozprzestrzeniania się koronawirusa i ograniczania ryzyka zakażenia nim, Starosta Leżajski podjął decyzje dotyczące reorganizacji pracy Starostwa Powiatowego w Leżajsku na czas epidemii /budynek A i B/ oraz podległych jednostkek.

Od 16 marca Starostwo Powiatowe w Leżajsku oraz podległe jednostki będą nieczynne dla interesantów, natomiast nie przerywają pracy.

Kontakt z urzędnikami jest możliwy przede wszystkim elektronicznie lub telefonicznie.

Działa poczta elektroniczna oraz będzie odbierana poczta tradycyjna.

Na stronie internetowej starostwa oraz BIP starostwa dostępne są numery telefonów oraz adresy e-mail poszczególnych komórek organizacyjnych, z którymi należy się kontaktować.

Możliwe jest załatwianie spraw przez ePUAP/profil zaufany. Osoby, które go nie mają, mogą go potwierdzić za pośrednictwem bankowości elektronicznej, bez konieczności wizyty w urzędzie. Ta metoda pozwala wszcząć sprawę, a także składać pisma i większość wniosków wraz z załącznikami. Skargi i interwencje można zgłaszać także mailem.

Do pomieszczeń i budynków starostwa wpuszczani będą jedynie pracownicy.

Kasa starostwa będzie nieczynna.

Płatności można dokonywać na konto Starostwa Powiatowego w Leżajsku, numery kont znajdują się w zakładce kontakt.