VII edycja Wystawy Prac Plastycznych Osób z Niepełnosprawnością „Odnaleźć siebie…”

16 maja 2023

Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „WEKTOR” serdecznie zaprasza na VII Edycję Wystawy Prac Plastycznych Osób z Niepełnosprawnością z terenu powiatu leżajskiego pod nazwą „Odnaleźć siebie…”. To kolejne ważne wydarzenie w działalności 15 placówek. Osoby z niepełnosprawnościami, które są naszymi sąsiadami, przyjaciółmi, członkami naszych rodzin zazwyczaj widzimy w codziennych sytuacjach. Prezentowana wystawa, zorganizowana w Ośrodku Kultury w Brzózie Królewskiej, ukazuje ich umiejętności oraz zainteresowania, jakie potrafią rozwijać przy wsparciu terapeutów.

Zapraszamy do obejrzenia ekspozycji od 18 do 26 maja 2023 r. w godz. 9.00- 18.00.

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Starosta Leżajski Marek Śliż.

Partnerzy: Muzeum Ziemi Leżajskiej, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Leżajsku, Gminny Ośrodek Kultury w Giedlarowej, Ośrodek Kultury w Brzózie Królewskiej, Ludowy Klub Sportowy Azalia, Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Brzóza Królewska.

Sponsorzy: Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych,  Nadleśnictwo Leżajsk- Lasy Państwowe, Komunalna Biologiczna Oczyszczalnia Ścieków w Sarzynie, Powiatowy Urząd Pracy w Leżajsku.

Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne Wektor

Fot. Pixabay/Martina Bulkova