Uwaga! Komunikat Starosty Leżajskiego w sprawie obsługi interesantów

3 listopada 2020

Alt=""

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z 2 listopada 2020r. Starostwo Powiatowe w Leżajsku od dnia 3 listopada 2020 r. do 4 grudnia 2020 r. przechodzi w system pracy zdalnej.

Dla zapewnienia obsługi zadań istotnych dla mieszkańców pracować będziemy w systemie dyżurów.

Niżej wymienione sprawy można załatwić w Starostwie po uprzedniej rejestracji:

• Rejestracja pojazdów, odbiór dowodów rejestracyjnych, prawa jazdy – obowiązuje rejestracja przez Internet kolejka.starostwo.lezajsk.pl. W wyjątkowych sytuacjach, jeżeli Interesant nie ma dostępu do Internetu, rejestracja jest możliwa przez telefon 17 240 45 00. Po przyjściu do Starostwa w Poczekalni należy w Biletomacie wpisać otrzymany kod, pobrać bilet i oczekiwać na wezwanie.
    • Wypisy z ewidencji gruntów, odbiór map, obsługa geodetów, gospodarka nieruchomościami, scalenia, klasyfikacja gruntów, budownictwo, ochrona środowiska – należy wejść na stronę starostwo.lezajsk.pl/rejestracja, następnie wybrać odpowiednią komórkę organizacyjną i dokonać rejestracji internetowej.
    • W pozostałych sprawach – po uprzednim telefonicznym umówieniu się na konkretny termin.

Bez rejestracji/umówieniu wizyty interesanci nie będą obsługiwani.

Informację zamieściła: Gabriela Niemczyk