Udany koniec roku dla zawodników CSWiS

21 grudnia 2022

Udany start na koniec roku zaliczyli zawodnicy Centrum Sztuk Walki i Sportu w Leżajsku. 17 grudnia wzięli udział w Pucharze Polski Karate Kyokushin w Płotach, w którym zdobyli trzy medale.

Martyna Śmiałek zajęła II miejsce w kategorii kumite młodzików. Podobnie Mateusz Nycz, który również zajął II miejsce kumite młodzików. Natomiast Laura Tutka uplasowała się na miejscu III w kategorii kumite junior młodszy. Na uwagę zasługuje także fakt, że Jakub Czubat zajął IV miejsce w kata, a Laura w punktacji otrzymała V miejsce.

Władze klubu dziękują za wsparcie Powiatowi Leżajskiemu oraz sponsorowi Firmie Polenergia Elektrociepłownia Nowa Sarzyna, dzięki którym udział w zawodach był możliwy.

CSWiS