Zamknij mobilną wersję WCAG

Trwa nabór wniosków do kolejnej edycji programu Działaj Lokalnie

26 kwietnia 2023

Alt=""
 • Wydrukuj artykuł Wydrukuj artykuł
 • Udostępnij artykuł na FB Udostępnij artykuł na FB

Wyślij odnośnik

  Fundacja Fundusz Lokalny w Leżajsku informuje iż do 31 maja 2023 r. przyjmuje wnioski o dotacje w ramach programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, prowadzonego we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce.

  Celem programu jest wspieranie i aktywizowanie lokalnych społeczności na terenach wiejskich i w małych miastach poprzez realizację projektów obywatelskich, które służą pobudzaniu aspiracji rozwojowych i poprawie jakości życia oraz przyczyniają się do budowy kapitału społecznego i dóbr wspólnych.

  O dotacje w wysokości max. 6000 zł mogą się ubiegać organizacje pozarządowe oraz grupy nieformalne mające siedzibę na terenie powiatu leżajskiego oraz przeworskiego.

  Spotkania informacyjne odbędą się w następujących terminach:

  – 08.05.2023 r. o godz. 16.00, siedziba Fundacji, ul. Targowa 9 w Leżajsku. Prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu drogą mailową (e-mail do kontaktu w tej sprawie: fundacja@lsr.pl),

  – 09.05.2023 r. o godz. 16.00, siedziba Starostwa Powiatowego w Przeworsku, sala obrad na parterze, ul. Jagiellońska 10.

  Szczegóły programu oraz regulamin udziału do pobrania pod adresem www.fundacja.lsr.pl.

  FFL

  Informację zamieściła: Natalia Nowicka