Zamknij mobilną wersję WCAG

Sarzyńska Jesień 2019

6 listopada 2019

 • Wydrukuj artykuł Wydrukuj artykuł
 • Udostępnij artykuł na FB Udostępnij artykuł na FB

 • Galeria zdjęć Galeria zdjęć

Wyślij odnośnik

  18 października w Ośrodku Kultury w Nowej Sarzynie odbyły się wokalne przesłuchania konkursowe w ramach Powiatowego Konkursu Twórczości Dzieci i Młodzieży – Sarzyńska Jesień 2019. Wzięło w nim udział 26 uczniów z terenu powiatu. Nagrody i wyróżnienia otrzymało 11 osób w trzech kategoriach wiekowych spośród uczniów szkół podstawowych.

  W poniedziałek, 21 października w konkursie recytatorskim udział wzięło 21 uczestników. Jury przyznało 9 nagród w trzech kategoriach wiekowych. Tego samego dnia nastąpiło również rozstrzygnięcie konkursu plastycznego. Komisja konkursowa wyróżniła 65 spośród 170 nadesłanych prac plastycznych. Nagrodzone prace wyeksponowano w holu OK w Nowej Sarzynie.

  25 października na scenie ośrodka odbył się koncert galowy, podczas którego swój kunszt artystyczny przed publicznością zaprezentowali laureaci wspomnianego konkursu piosenki. Ponadto laureatom i wyróżnionym we wszystkich konkursach wręczono nagrody. Podczas koncertu wystąpili także artyści z grup tanecznych Maraton Boogie z Giedlarowej. Organizatorem imprezy był Ośrodek Kultury w Nowej Sarzynie, a współorganizatorem Powiat Leżajski.

   

  OK w Nowej Sarzynie
  Fot. Piotr Kondeusz