Samorządowcy spotkali się w świątecznej atmosferze

29 grudnia 2023

28 grudnia w Muzeum Ziemi Leżajskiej odbyło się spotkanie świąteczne samorządowców zorganizowane przez Starostwo Powiatowe w Leżajsku. W spotkaniu uczestniczyli: wiceprzewodniczący Rady Powiatu Leżajskiego Marek Leszczak, Starosta Leżajski Marek Śliż, Wicestarosta Leżajski, Lucjan Czenczek, Członek Zarządu Krzysztof Trębacz, ks. dziekan Marek Cisek, radny Sejmiku Województwa Podkarpackiego Karol Ożóg, radni powiatowi oraz samorządowcy zarówno z powiatu leżajskiego, jak i powiatów ościennych, dyrektorzy oraz kierownicy jednostek powiatowych, a także przedstawiciele zakładów funkcjonujących na terenie powiatu.

Uczestnicy spotkania na wstępie wzięli udział we wspólnym kolędowaniu wraz z grupą wokalną ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Jelnej. Następnie głos zabrali: wiceprzewodniczący Rady Powiatu Leżajskiego Marek Leszczak, Starosta Leżajski Marek Śliż, radny Sejmiku Województwa Podkarpackiego Karol Ożóg i ks. Marek Cisek, którzy skierowali zarówno do zebranych, jak i mieszkańców powiatu leżajskiego noworoczne życzenia. Ks. dziekan poświęcił również opłatki, którymi samorządowcy podzielili się w dalszej części spotkania.