„Radio Biwak” zawita do Muzeum Ziemi Leżajskiej

21 lipca 2022

W najbliższy poniedziałek, 25 lipca, przed Muzeum Ziemi Leżajskiej stanie radiowy kamper „Radia Biwak”, wakacyjnej audycji Radia Rzeszów.

W bieżącym roku „Radio Biwak”, tym razem pod hasłem „Jedziemy dalej!”, już po raz 31 zabiera słuchaczy w wakacyjną podróż po Polsce i regionie. „Biwakowy” kamper odwiedza wiele miast i miasteczek m.in. województwa podkarpackiego, dzięki czemu audycje mają niepowtarzalny, bo lokalny charakter. Od godziny 10:00 do 12:00 w każdym wydaniu audycji pojawiają się rozmaici goście, którzy opowiadają m.in. o atrakcjach i ciekawostkach dotyczących miejscowości, do której akurat zawitał radiowy kamper.
    Na antenie organizowane są również konkursy z nagrodami, cykle: „Mundialowe To i Owo” i „Poeci Polskiej Piosenki”, a także nadawany jest radiowy serial o pomnikach przyrody. Ponadto każdą z audycji „Radia Biwak” poprzedza Muzyczny Starter z ponadczasowymi przebojami oraz kartką z muzycznego kalendarza.
    Audycja nadawana jest od poniedziałku do soboty w godz. 9.00-12.00.