Zamknij mobilną wersję WCAG

,,Podkarpackie FIO Lokalnie” zaprasza na spotkanie

29 lipca 2020

Alt=""
 • Wydrukuj artykuł Wydrukuj artykuł
 • Udostępnij artykuł na FB Udostępnij artykuł na FB

Wyślij odnośnik

   

  W związku z otrzymaną w dniu dzisiejszym informacją o realizacji Programu „Podkarpackie FIO Lokalnie”, którego Operatorem jest Fundacja Generator Inspiracji zapraszamy zainteresowane organizacje pozarządowe  z terenu powiatu leżajskiego na szkolenie związane z udziałem w ww. programie. Konkurs Kierowany jest do organizacji pozarządowych, które działają nie dłużej niż 30 miesięcy oraz grup nieformalnych i samopomocowych działających na terenie województwa podkarpackiego.

  Celem Programu realizowanego w roku 2020 jest zwiększenie zaangażowania obywateli w życie publiczne, szczególnie w małych społecznościach lokalnych, ale też małych wspólnot w dużych miastach, które mają ograniczony dostęp do zasobów materialnych, wiedzy czy innowacji. Wspieramy zwykłych ludzi, którzy chcą wspólnie działać na rzecz swojej społeczności.

  Spotkanie odbędzie się w czwartek tj. 30 lipca 2020 r. o godz. 18.00 w Muzeum Ziemi Leżajskiej, które będzie prowadzić Pani Anna Tworz – Kierownik Oddziału współpracy  z samorządami i organizacjami Kancelarii Zarządu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie.

   

  Poniżej do pobrania:

  Regulamin PFIOL 2020

  Informację zamieścił: Grzegorz Leja