Zamknij mobilną wersję WCAG

Otwarty konkurs na mikrogranty dla młodych organizacji lokalnych

3 marca 2023

 • Wydrukuj artykuł Wydrukuj artykuł
 • Udostępnij artykuł na FB Udostępnij artykuł na FB

Wyślij odnośnik

  Jeśli Wasza organizacja działa krócej niż trzy lata, to konkurs na mikrogranty może być czymś dla Was.

  Sięgnijcie po grant w wysokości 10-12 000 euro (do ok. 52 000 złotych) i unikalną możliwość jego realizacji w bezpiecznym środowisku, pod kierunkiem ekspertek i ekspertów, zgodnie z zasadą uczenia się w działaniu.

  Nabór wniosków potrwa do 8 maja (do godziny 12:00, w południe). Konkurs jest realizowany w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

  W ramach grantu będziecie realizować zaplanowane przez Was działania i równolegle zdobywać kompetencje w kilku obszarach: zarządzania, komunikacji, przygotowania i realizacji działań, wydatkowania środków oraz współpracy i budowania partnerstw. Nie zabraknie też okazji do sieciowania.

  Więcej informacji o konkursie znajdziecie na stronie programu.

  Zapraszamy także na webinarium informacyjne o konkursie – już 9 marca (czwartek) w godzinach 11.00-13:00. Więcej informacji i link do rejestracji: https://aktywniobywatele-regionalny.org.pl/webinarium-informacyjne-konkurs-na-mikrogranty/

  Zachęcamy też do śledzenia strony Programu, gdzie wkrótce pojawią się informacje o cyklu edukacyjnym skierowanym do organizacji, które chcą przygotować jak najlepszy wniosek, a jednocześnie rozwijać swoje myślenie strategiczne, budować zasięgi i z sukcesem pracować z różnymi grupami odbiorców i odbiorczyń.

  AOFR

  Informację zamieściła: Natalia Nowicka