Otwarte zawody strzeleckie pod patronatem Starosty Leżajskiego

29 grudnia 2021

8 stycznia na Strzelnicy Arizona w Przychojcu odbędą się otwarte zawody strzeleckie pod patronatem Starosty Leżajskiego. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Carpatia Arms.

Uczestnicy zawodów nie muszą posiadać pozwolenia. Broń i amunicję zapewnia organizator.

Konkurencja: pistolet centralnego zapłonu w kalibrze 9×19:

Cel: tarcza TS2

Odległość: 25m

Ilość strzałów: 13, w tym 3 próbne i 10 ocenianych

Postawa : stojąca oburącz

Czas: 8 min łącznie

Klasyfikacja w kategoriach:

– Generalna/OPEN

– Stowarzyszenia Carpatia Arms

– Stowarzyszenie Kolekcjonerów Broni Palnej i Strzelectwa „Granat”

– Stowarzyszenie Kolekcjonerów Broni Palnej i Strzelectwa 9×19 w Leżajsku

Osoby niebędące członkami, ww. organizacji strzeleckich będą klasyfikowane tylko w kategorii Generalnej/OPEN.

Opłata startowa w zawodach wynosi 39zł.

Aby zarejestrować swój udział w zawodach należy przesłać wiadomość email na adres: zawody@carpatiaarms.pl w temacie wpisując „Zawody Strzelnica Arizona”, a w treści swoje imię, nazwisko, numer telefonu i ewentualnie nazwę stowarzyszenia, którego jest się członkiem.

Zgłoszenia przyjmowane są do 5 stycznia 2022 r. do godz. 18:00. Ilość miejsc ograniczona.

Oprócz nagród dla najlepszych strzelców, wśród zawodników rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody rzeczowe, w tym m.in. rower ufundowany przez Rowerowo, vouchery od Centrum Auto Kosmetyki LuxeLike, odzież termoaktywna 4F od Podkarpackiego Oddziału Okręgowego Polskiego Czerwonego Krzyża, Grupy Pomocy Humanitarnej PCK Rzeszów, koszulki (i nie tylko) od Folkward i Battlestore.eu, sprzęt taktyczny od ResGear, a także wiele innych.

Ponadto na terenie Strzelnicy Arizona, podczas trwania strzelania, odbędą się pokazy Państwowej Straży Pożarnej, firmy Emergency24, Wojska Obrony Terytorialnej, CSKM – Centrum Szkolenia Klas Mundurowych, JS 2035 Leżajsk oraz innych.

Regulamin i szczegóły wydarzenie dostępne na stronie stowarzyszenia.

Kontakt: tel. 788 640 739, e-mail: zawody@carpatiaarms.pl

Alt=""