Nowe władze klubu MZKS Pogoń Leżajsk

9 września 2021

Alt=""

Od 3 września klub MZKS Pogoń Leżajsk ma nowe władze. Prezesem Zarządu został Waldemar Tłuczek, zaś wiceprezesem – Krystian Pietrycha. W skład zarządu wchodzą również: Adrian Rauza, Karol Maruszak oraz Sebastian Babiś.

Ponadto wybrano również Komisję Rewizyjną w składzie: Bartek Barański, Łukasz Dec, Konrad Kulpa.

W najbliższym czasie nowy zarząd zapozna się z obecną sytuacją klubu i przystąpi do ustalenia priorytetowych działań.

Władze Klubu składają serdecznie podziękowanie wszystkim jego członkom obecnym na Walnym Zjeździe Delegatów oraz kibicom, którzy licznie pojawili się w tym dniu i zapraszają do współpracy zarówno sympatyków piłki nożnej, jak i sponsorów, którzy chcieliby wesprzeć klub finansowo lub rzeczowo.

Zgodnie ze statutem klubu, Zarząd nie pobiera żadnych wynagrodzeń z tytułu wykonywanych obowiązków.

Kontakt:
    – Waldemar Tłuczek 531063665
    – Krystian Pietrycha 791128971

Bieżące informacje z działalności klubu dostępne na profilu facebookowym.

MZKS Pogoń Leżajsk